SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Ayda en fazla 4 kez ilişkiye giriyoruz

Soru Soran Kişi
Okunma: 3870
Merhaba Şahin bey, ben 24 yasında bir bayanım, eşim 30 yasında. Ayda en fazla 4 kez ilişkiye giriyoruz. Ben ise daha fazla sayıda ilişkiye girmek istiyorum. Acaba eşimde bir sorun mu var? Onda bir isteksizlik seziyorum. Evlilik öncesi ilişkiye başladık bu bir neden olabilir mi? Ben gayet güzel bir bayanım. Sizce nedeni ne olabilir ?
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Eşinizin cinsel isteğindeki azalma; cinsellik hakkındaki bilinç dışı çatışmalarına, uyarılma ya da boşalma sorunlarına bağlı olabileceği gibi testosteron düzeyindeki düşüklüğe de bağlı olabilir. Ayrıca strese, kaygıya, bozulan evlilik ilişkisine, depresyona, uzun süre cinsel aktivitenin olmamasına ve başka bedensel hastalıklara bağlı olarak da gelişebilmektedir. Ayrıca evlilik öncesi ilişkiye girmiş olmanız şimdiki cinsel isteksizliğinin nedeni olması beklenmez. Bu nedenle öncelikle eşinize cinsel check-up yaptırmasında fayda var. Daha sonra eşinizin haz alacağı cinsel etkinliklere ağırlık vererek cinsel hayatınızı renklendirmeye çalışın. Bunun için eşinizin özgüvenini arttıracak şaşırtıcı bir şeyler yapın, romantizmi arttırın, rahat ama seksi giyinin, eşinizin ne isteyebileceğini düşünün, duygularınızı saklamayın ve yeni pozisyonlar deneyin, işe yarayacaktır. S.V.

Diğer Cinsel İsteksizlik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım