SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Eşimle ilişkimiz çok monotonlaştı gibi hissediyorum

Soru Soran Kişi
Okunma: 3898
Eşimle ilişkimiz çok monotonlaştı gibi hissediyorum. Artık cinsel arzulardan çok görevimi yapmak için sevişiyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Monotonlaşan ve sıradanlaşan cinsel yaşam için mutlaka yapılabilecek aşk oyunları vardır. Öncelikle kendinize ve eşinize zaman ayırmalısınız. Onunla başbaşa kalabileceğiniz özel ve planlı zamanlar ayarlamanız yerinde bir davranış olabilir. Cinselliği sadece cinsel organların buluşması olarak düşünmemelisiniz. Oynaşmalar, öpüşmeler ve cinsel ilişki öncesindeki tüm süreci daha da renkli kılabilirsiniz. Birlikte banyo yapmak ve masaj yaparak eşinizin erotize olmasını sağlayabilirsiniz. Birlikte aşk oyunları oynayıp zevk alabilirsiniz.evlilikte küçük oyunlar, beklenmedik heyecanlar mutluluk yaratabilir. Fantaziler evli çiftin cinsel yaşamında olmazsa olmazları olmalıdır. Cinsel fantazilerinizi eşinizle paylaşarak daha da doyumlu bir cinsel yaşama ulaşabilirsiniz.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım