SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Daha cinsel ilişkiye giremedik...

Soru Soran Kişi
Okunma: 3725
7 yıllık evliyiz ama hala cinsel ilişkiye giremedik. Tedavi girişimlerimiz hep başarısızlıkla sonuçlandı. Artık çevremizden çocuk baskıları geliyor ve ne yalanlar söyleyeceğimizi şaşırdık. Tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olsak doğumdan sonra ilişkiye girebilirmiyiz?
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Sorunun bu şekilde bertaraf edilmesi cinsel ilişkiye girme sürenizin daha da uzamasından başka bir işe yaramaz. Belki başarılı yöntemlerle çocuk sahibi olabilirsiniz ama doğumdan sonra cinsel ilişkiye girebileceğinizi gösteren hiçbir bilimsel bulgu yoktur. Tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak vajinismu sorununun çözümünü, tedaviye yönelik beklentilerinizi ve cinsel hayatınıza dair sorunların daha çözümsüz ve sorunlu hale getirilmesinden ileriye gitmeyecek bir metod olacaktır. bu tarz kısa vadeli çözümler yerine vajinismus sorununun çözümü hem daha kolay hem de cinsel sağlığınızı, aile yapınızın temel dinamiklerini kuvvetlendirici bir yaklaşım olacaktır.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım