SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Boşalamıyorum...

Soru Soran Kişi
Okunma: 3909
Seks yaparken harika hissediyorum, ama cinsel ilişki yaşarken boşalamıyorum ve kocam bundan dolayı hayal kırıklığına uğruyor. İçimde olduğu zaman çok keyif aldığımı açıklamaya çalışıyorum ama, O benim de orgazm yaşamamı istiyor. Ne yapabiliriz?
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik ir kadının yalnızca cinsel ilişki aracılığıyla zaman zaman orgazma ulaşamaması çok doğaldır ve eşinizin hayal kırıklığı hissetmesi de anlaşılabilir bir durumdur. Ancak her kadın her ilişkisinde orgazmı yaşamamasının doğal olduğunu eşinizin de bilmesi gerekir. Bu durumda eşinizle ön sevişme sürecini uzatmak işe yarayabilir. Birçok kadının cinsel ilişki öncesinde orgazm yaşamayı tercih ettiğini biliyoruz. Eğer Eşiniz kendisi gibi sizin de orgazm olmasını istiyorsa elle veya oral yolla uyarmayı da deneyebilirsiniz. Bunun dışında cinsel ilişki öncesinde yaşadığınız uyarılmayı yoğunlaştırmak için cinsel hayaller ve fantaziler de kurabilirsiniz. Her şeye rağmen en önemli şey, eşinizle olan diyaloğunuzu sürdürmeniz ve hedefler, beklentiler ve hayal kırıklıklarını ortadan kaldırarak eğlenceli bir şekilde yeni şeyler denemeye devam etmenizdir.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım