SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

İlişkiden sonra sancım oluyor

Soru Soran Kişi
Okunma: 3059
15 yıllık evliyim. İlk cinsel ilişkimizde vajinamda bir yırtılma ve aşırı kanamam oldu. Hastanede müdahale yapıldı, dikiş atıldı. Daha sonra cinsel ilişkiye çok zor girebildik. Aynı zamanda eşim erken boşalıyor, penisi kısa ve kalın. Hiç doktora gitmedik ama bu durum zamanla bende cinsel isteksizlik yaptı. Hiç zevk alamadığım gibi artık eşimle cinsel ilişkiye girmek bile istemiyorum. Bilinçli insanlarız ama eşim sorunun üstüne gitmiyor hatta beni suçluyor. İlişkiden sonra sancım oluyor. Artık kâbus oldu. Ne yapabilirim? Saygılar.
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik İlk ilişkide eşinizin deneyimsizliği ve aşırı zorlaması, sizin de kendinizi rahat bırakmamanız ve kasmanız sonucu vajinanızda zedelenme meydana gelmiş. Bu normal bir durum değildir, çünkü aslında ilk ilişkide kanama, ağrı ve acı olmaması gerekir. Böyle kötü bir deneyim yaşamış olmak sizi cinsellikten soğutmuş olabilir. Ancak unutmayın ki insan doğası gereği cinsel bir varlıktır ve cinselliği layıkıyla yaşamak erkeğin de kadının da hakkıdır. Bu konuda eşinizle birlikte cinsel bilgilerinizi arttırıcı kaynak kitaplar okumalı, filmler seyretmeli ve gerekirse bir cinsel terapistten yardım almalısınız. Çünkü cinsellik kadın için bir görev, eziyet ya da acı verici bir eylem değildir, her iki tarafı da tatmin eden bir eylemdir. A.C.

Diğer Erken Boşalma Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım