SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

Bursada Cinsel terapi merkezi arıyorum

Soru Soran Kişi
Okunma: 6064
Öncelikle merhaba , Kız arkadaşımla 3 yıldır süren mutlu bir ilişkimiz var . Sonunda cinsel birleşmeye karar verdik ve yaklaşık üç hafta önce birlikte olduk. Kendisi bakire idi . Kız arkadaşımla daha önceden ilişkiye girmeden sevişme yapmamız söz konusuydu hatta onunda çok hoşuna giden şeyler oluyordu fakat belli bir dakika sonra işler tam tersine dönüyor o haz almamaya başlıyor ve tekrar havaya sokamıyordum. Bunun ilişkiye girince düzeleceğini düşündüm fakat şu anda ilk ilişkimizden üç hafta geçmesine rağmen sonuç gene aynı şekilde. Bursada cinsel terapi merkezi ve cinsel terapist arıyorum. Bir arkadaşımdan bursada psikolog tavsiye etmesini istedim. Sizin bursada en iyi psikolog olduğunu düşünüyor. Bu yüzden bursada psikolog olarak bana yardımcı olursanız sevinirim. Bayan duygularına önem veren özellikle ön sevişmeyi iyi yapan birisiyim . Sabırlıyım , iltifat , sürprizler her şeyi yapıyorum. Daha önceki tecrübelerimde çok fazla işe yaramıştı fakat kız arkadaşımda maalesef aynı sonucu alamıyorum ve bu beni daha çok üzüyor. Ön sevişmelerimizde hala bir sorun yok fakat iş cinsel birleşmeye geldiğince canı yanıyor hatta canının yanmasını gözardı edip birşeyler yapmaya çalışıyor ama çok belli canı yanıyor.. Bu sebepten ötürü mutsuz oluyoruz . Onun canı yansın istemiyorum bu yüzden ilişkiye girmeyi bende kesiyorum. Açıkcası elimden gelen herşeyi yaptım fakat bir çözüm üretemedim. Ne yapmamız gerekiyor ne önerirsiniz? lütfen yardımcı olun.
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Merhaba, kız arkadaşınızın cinsel yaşamında organik kökenli ya da psikolojik kökenli mi olduğunu bilmediğimiz bir cinsel sorun var. Öncelikle Kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneriyorum. Kadın doğum uzmanı fizyolojik bir sorun olduğunu tespit ederse gerekli yardımda bulunacaktır. Kız arkadaşınızın yaşadığı sorun psikolojik kökenli de olabilir. Cinsellik hakkında yanlış bilgileri, abartılı ve yanlış bilgileri olabilir. Cinsellikle ilgili korku ve endişeleri onu cinsellikten alacağı hazzı engelleyebilir. Tam olarak yaşadığı sorunu anlayabilirsek daha doğru değerlendirmelerde bulunabiliriz. sevişmeden önce ılık bir banyo yapabilirsiniz ve erotik masaj ile sevişmeyi sürdürebilirsiniz. Gevşemiş ve rahatlamış bir haldeyken cinsel yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Hala kız arkadaşınızın yaşadığı sorun devam ediyorsa bir Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı merkezinde cinsel terapist ile görüşmenizi öneririm.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım