SORU SOR

CİNSEL BİLGİ DANIŞMANLIK HATTI: 0(224) 451 6551

erkeklerle kızlarla ailemle ilgili sex düşüncesi geliyor aklıma

Soru Soran Kişi
Okunma: 5617
Merhaba hocam ben 16 yaşında erkek çocuğuyum benim sorunum ocak 2009 da popomda bi kaşıntı vardı. Bu kaşıntı sanki zevk gibiydi o zamandan beri erkeklerle kızlarla ailemle ilgili sex düşüncesi geliyor en çok da çevremde erkek olduğu için erkeklerle geliyor. Ama ben istemiyorum. Hatta öyle bir durum oluyor ki kendimi zor tutuyorum. Ben artık çok bunaldım hayattan zevk almak istiyorum anımı yaşayamıyorum. Ailem, arkadaşlarım bilmeden bu durumu nasıl çözebilirim artık ben eski hasan olmak istiyorum eski sağlığıma sorunsuz sağlıklı bir hayat geçirmek istiyorum. Şimdiden sağolun kolay gelsin.
Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik Mrb, her insanın zihnine zaman zaman sıra dışı düşünceler gelebilir. Ancak bu düşünceleriniz nitelik olarak istemdışı zihne gelen yineleyici nitelikte ve ego işlevleriyle uyumlu olmayan düşüncelerdir. Bu tarz düşüncelerinizin var olması sizin doğrudan doğruya homosexüel olduğunuz anlamına gelmez. Ergenlik dönemi kişiliğin gelişimi için önemli bir dönüm noktasıdır. Bu dönemde erkekler başka erkeklerle özdeşim kurarlar. Bu özdeşimin bir parçası olarak otorite figürü olan özdeşim nesnesi erkeklerle de bir rekabet duygusu içine girerler. Özdeşim kurulan erkekler aynı zamanda otorite figürü erkekler olarak algılandığında bilinçdışı olarak bu rekabetten kaçmanın bir yolu olarak ortaya çıkabilir. Bir cinsel terapistten yardım almanızda fayda olduğunu düşünüyorum. Ailenize bu konularla ilgili açılamamanız cinsellikle ilgili ayıp, günah duygularınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ancak bir cinsel terapistten yardım almanızda fayda olduğunu düşünüyorum. H.K.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır Bursa Cinsel Terapi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel Terapi, Cinsel İsteksizlik. Site: 3 Ünlem Tasarım